Juturn Slovensko

JUTURN Slovensko

pantone-1241026

Roztočte to s nami naplno!!!

Naša Agentúra JUTURN na Slovensku funguje od roku 2004. Sme dcérou, aj rovnocennou agentúrou, českej pobočky JU-TURN, ktorá na českom trhu úspešné pôsobí ako reklamná a mediálna agentúra. Na Slovensku poskytujeme kvalitné a jedinečné služby v oblasti Golf Marketingu, Advertsing a Media.

Agentúra JUTURN na Slovensku vyrástla na základoch silného Golf marketingu, pevných základoch a vzácnych skúsenostiach českej pobočky, so silným potenciálom aj naďalej rásť a poskytovať kvalitné služby v oblasti Advertising a Media.

Golf Marketing sa úspešne do dnes rozvíja a posilňuje svoju pozíciu realizáciou jedinečných golfových projektov. Ako full-servisová reklamná agentúra poskytujeme posledné 2 roky klientom aj služby v oblasti Advertising, Media a Public Relations. A ďalši rozvoj a intenzívny nárast týchto oblasti patrí medzi naše najvyššie priority.

Naša vízia

Chceme sa stať modernou, profesionálnou a dynamickou marketingovou skupinou strednej veľkosti, ktorú klienti vyhľadávajú pre jej kreativitu a schopnosť poskytnúť pridanú hodnotu ich marketingovým aktivitám.

Roztočte to s nami naplno!!!

JUTURN tím

<hr />Zdieľajte priateľom...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Reddit
Reddit
Share on LinkedIn
Linkedin